Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Warszawa

Nowe mieszkania deweloperskie w Warszawie

Ogromne możliwości edukacyjne i zawodowe sprawiają, że liczba mieszkańców Warszawy stale rośnie – co za tym idzie, zwiększa się również popyt na nowe mieszkania. Odpowiadając na potrzeby rynku nieruchomości, Mota-Engil Real Estate Management realizuje w stolicy Polski kolejne inwestycje. Obecnie prowadzimy działania deweloperskie w czterech lokalizacjach: na Bemowie, na Woli, na Mokotowie i w  Wilanowie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są preferencje mieszkaniowe dzisiejszych nabywców – z tego powodu w ramach naszych inwestycji powstają zarówno kawalerki, które doskonale sprawdzą się jako mieszkanie dla singli, jak i wielkopowierzchniowe lokale, idealne dla rodzin z dziećmi. Od momentu tworzenia projektu do chwili sfinalizowania ostatnich prac wykończeniowych na uwadze mamy przede wszystkim wygodę przyszłych mieszkańców. 
Inwestycje mieszkaniowe w prestiżowych dzielnicach Warszawy
Cechą wspólną wszystkich naszych inwestycji jest ich starannie przemyślana lokalizacja. Jesteśmy przekonani, że otoczenie, w którym się mieszka, ma ogromny wpływ na jakość życia. Chcemy,  aby osoby, które wybiorą nasze mieszkania, mogły co dzień cieszyć się ciszą, spokojem i bezpieczeństwem, a jednocześnie mogły w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Warszawa. Wybierając lokalizacje dla naszych inwestycji, dokładnie analizujemy wszystkie istotne aspekty. Bierzemy pod uwagę bliskość placówek edukacyjnych, sklepów i punktów usługowych, dostępność komunikacji miejskiej, możliwość dojazdu do centrum miasta i innych dzielnic. Nasze osiedla ulokowane są w pobliżu parków i terenów zielonych – takie sąsiedztwo umożliwia odpoczynek od stołecznego zgiełku i pośpiechu. 
Znamy i rozumiemy specyfikę dużych miast. Na swoim koncie mamy już zrealizowane inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, Łodzi i Wrocławiu – pozwoliły nam one zdobyć doświadczenie, tak ważne w branży deweloperskiej.