Inwestycja w Lublinie

Szanowni Państwo,

z wielką dumą chcielibyśmy poinformować, że ruszyliśmy ze sprzedażą najnowszej inwestycji – Rezydencja Ogród Saski. 

Rezydencja Ogród Saski to synonim współczesnego luksusu. Elewacja została wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi ekskluzywnego charakteru i ponadczasowego stylu. Wizytówką budynku jest wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem szlachetnych surowców.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Projekt utożsamia wielkomiejski charakter stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum i miejskich atrakcji, a możliwością odpoczynku w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody. Inspiracją dla nazwy inwestycji było jej położenie. Budynek sąsiaduje ze słynnym Ogrodem Saskim, w którym mogą się Państwo udać na spacer w towarzystwie pawi i bogatej zieleni.

Nasza inwestycja jest wyjątkowa na mapie Lublina, została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwu towarzyszyć na każdym etapie decyzji o zakupie nowej nieruchomości. Z tego też względu uruchomiliśmy biuro sprzedaży znajdujące się przy ulicy Ewangelickiej 8A w Lublinie. W biurze będą mieli Państwo okazję poznać naszą specjalistkę, która kompleksowo zaopiekują się Państwem i doradzi w kwestii wyboru idealnego lokalu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Pozdrawiamy, 

Zespół Mota–Engil Real Estate Management

Galeria

Kontakt

BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Ewangelicka 8A
20-075 Lublin

GODZINY OTWARCIA:

Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00
 

Agnieszka Chojecka

Specjalista ds. Sprzedaży

+ 48 604 943 840

 agnieszka.chojecka@merem.pl

KLAUZULE INFORMACYJNE:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Mota Engil Real Estate Management Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji w polityce prywatności.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdą z nich możecie Państwo wycofać w dowolnym momencie. Państwa dane będą przetwarzane do czasu realizacji celów lub cofnięcia zgody.