Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

15.03.2021

Nowa inwestycja na warszawskim Wilanowie - Willanovia Park

Rozpoczęliśmy budowę 36 domów jednorodzinnych przy ulicy Wiedeńskiej w Warszawie. Inwestycję wyróżnia szereg nowatorskich rozwiązań oraz odważna i nowoczesna architektura.

 

 

Nowe kameralne osiedle będzie składało się z 36 domów o identycznej powierzchni blisko 225 m² oraz indywidualnych ogródków o różnej wielkości od 140 do nawet 474 m². Przy projektowaniu inwestycji pamiętaliśmy o zastosowaniu ekologicznych rozwiązań. Każdy dom będzie miał możliwość zainstalowania paneli słonecznych na dachu oraz gniazda w garażu do ładowania samochodów elektrycznych. Na dachu umieszczone będą przyjazne środowisku pompy ciepła. Warto również podkreślić, że budowane osiedle zapewni wysoki standard bezpieczeństwa. Będzie ono w pełni monitorowane i strzeżone, a dodatkowo każdy dom będzie posiadał rolety.

Architektura powstającego osiedla wyróżnia je na tle konkurencji. Nowoczesna forma oraz połączenie jasnej, pastelowej elewacji, grafitowych dachów oraz szklanych balustrad nada inwestycji niepowtarzalnego charakteru. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców. Dodatkowo projekt został przygotowany tak, aby przyszli klienci mogli bez większego problemu zmienić rozkład swojego wymarzonego domu.
Dzięki ogródkom oraz dużym tarasom na poddaszu, o powierzchni blisko 27 m², spędzenie czasu wolnego nabierze w Willanovia Park zupełnie nowego znaczenia. Warto również zaznaczyć, że specjalnie dla mieszkańców została zaprojektowana ogólnodostępna siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla dzieci.
 
 
 

 
 
„Willanovia Park ma spełniać nie tylko funkcję mieszkalną, ale ma być również oazą spokoju, której nie będzie chciało się opuszczać. Chcemy, aby każdy dom zapewniał najwyższy poziom komfortu i prywatności w tej wyjątkowej inwestycji. Miejsce to ma być zintegrowane z przestrzenią zewnętrzną i naturą. Każdy dom będzie posiadać niezbędną instalację do podłączenia jacuzzi na tarasie oraz miejsce na saunę na poddaszu. Willanovia Park to coś więcej niż dom - to styl życia” – dodaje Fabio Melis, Menedżer Sprzedaży w Mota-Engil Real Estate Management.
Willanovia Park znajdować się będzie w okolicy Parku Natolińskiego, na skrzyżowaniu ulic Pałacowej i Wiedeńskiej i w Wilanowie, w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów leśnych. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu w najbliższej okolicy skorzystać można z kortów tenisowych, stadniny koni czy pola golfowego. Inwestycja jest również doskonale skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami. W odległości 1 km znajduje się nowa obwodnica Warszawy (S2), a spacer do najbliższych przystanków autobusowych zajmuje jedynie 5 minut. W bliskiej odległości położony jest również park handlowy Vis a Vis z licznymi sklepami, restauracjami czy klubem fitness. 
 

 

 

Zobacz galerię