Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

26.02.2020

Mota-Engil Real Estate Management z tytułem Dewelopera Roku 2019

Prowadząc naszą działalność, kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość inwestycji. Nasze starania zostają zauważone i docenione! Mota-Engil Real Estate Management zdobył tytuł Dewelopera Roku 2019, który przyznawany jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Budowlanego.

Rozstrzygnięcie 10. Jubileuszowej Edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego ogłoszone zostało 17 listopada 2019 roku podczas 69. Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE, które odbywały się na PGE Narodowym. Mota-Engil Real Estate Management znalazł się w gronie laureatów, z tytułem Dewelopera Roku 2019. Co więcej, tytuł Inwestycji Budowlanych Roku 2019 przyznano trzem naszym inwestycjom: Yana, Ilumino oraz Avore
Organizatorem Ogólnopolskiego Programu Budowlanego jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. CBCK to instytucja, która od kilkunastu lat wspiera i promuje godne zaufania firmy działające w Polsce. Biuro Certyfikacji wspomaga rozwijających się przedsiębiorców, organizuje liczne spotkania oraz konferencje branżowe i co roku przyznaje tytuły, za pomocą których wyróżnia firmy prowadzące biznes z zachowaniem najwyższych standardów. Wyróżnienia nadawane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej to cenna wskazówka dla klientów, którzy szukają najlepszych produktów i usług.  
Deweloper Roku 2019
Jedną z ważniejszych inicjatyw Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jest Ogólnopolski Program Budowlany – w roku 2019 zorganizowany został już po raz dziesiąty. Program ma na celu promocję godnych polecenia firm, które działają w sektorze budowlanym i deweloperskim na najwyższym poziome, oraz firm, które dostarczają usługi i produkty dla branży budowlano-wykończeniowej. W 2019 roku nagrody ramach Programu w przyznano w pięciu kategoriach: Deweloper Roku 2019, Inwestycja Roku 2019, Firma Budowlana Roku 2019, Firma Roku 2019 oraz Produkt Roku 2019. Zwycięzców wybierali eksperci branżowi oraz sami klienci – pod uwagę brane były nie tylko kryteria jakościowe, uwzględniona została również etyka prowadzenia działalności. 
Przyznając tytuł Dewelopera Roku 2019, jury doceniło to, że projektując i realizując nasze inwestycje, wykorzystujemy materiały najwyższej jakości oraz nowoczesne i praktyczne rozwiązania technologiczne, które korzystnie wpływają na jakość życia przyszłych mieszkańców. Zdobyty laur stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jest także namacalnym potwierdzeniem tego, że konsekwentnie podążamy wytyczoną drogą i skutecznie realizujemy naszą misję i wartości. 
Inwestycje Roku 2019 
Istotne jest również to, że aż trzy projekty realizowane przez Mota-Engil Real Estate Management zdobyły tytuł Inwestycji Roku 2019 – do tego grona zaliczone zostały Ilumino, Yana oraz Avore. Dla naszych klientów stanowi to potwierdzenie najwyższej jakości inwestycji – ten tytuł przyznawany jest tylko budynkom, które łączą innowacyjne rozwiązania architektoniczne z wygodą codziennego użytkowania. 
Inwestycja Ilumino powstała w ścisłym centrum Łodzi, przy ulicy Kilińskiego – co ciekawe, apartamentowiec jest jednym z najwyższych budynków tego typu w mieście. Nowoczesny obiekt połączony został z odrestaurowaną Resursą Rzemieślniczą, wybudowaną na początku XX wieku. Stanowi to doskonały dowód na to, że to, co nowoczesne, może funkcjonować w harmonii z tym, co zabytkowe.
Kolejna nagrodzona inwestycja to osiedle YANA, które powstaje na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Lokatorzy nowych mieszkań będą mogli korzystać z balkonów i ogródków, a wybrane lokale znajdujące się na najwyższych piętrach będą miały dostęp do tarasów, z których można podziwiać niepowtarzalny widok na panoramę stolicy. Projekt osiedla uwzględnia również zielone patio oraz siłownię na świeżym powietrzu. 
Trzecią inwestycją, która zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Programie Budowlanym, jest Avore. Tworzą ją dwa sześciopiętrowe, kameralne budynki. Znajdujące się w nich mieszkania o podwyższonym standardzie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 
 

Zobacz galerię