Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

09.09.2020

La Scala - pierwszy butikowy projekt Mota-Engil Real Estate Management w Polsce.

Mota-Engil Real Estate Management rozpoczyna budowę prestiżowej inwestycji w samym sercu Starego Mokotowa w Warszawie. La Scala to 10 wyjątkowych apartamentów, w tym penthouse z tarasem na dachu z widokiem na centrum miasta oraz jeden lokal usługowy.

 
Inwestycja mieszcząca się przy ulicy Madalińskiego zaoferuje mieszkania o powierzchni od 25 m² do ponad 120 m² oraz lokal usługowy o powierzchni prawie 120m². La Scalę wyróżniać będzie kaskadowa forma budynku, która pozwoliła na zaprojektowanie wyjątkowych tarasów od strony zielonego skweru oraz charakterystycznego podcięcia od strony wejściowej. Uwagę budynku przykuwać będzie również elewacja pokryta białą emaliowaną cegłą odbijającą promienie słoneczne. Moduły cegieł w subtelny sposób nawiązywać będą do prostokątnych podziałów elewacyjnych znajdującego się na przeciwległym narożniku Domu Wedla Juliusza Żórawskiego. Natomiast części wspólne wewnątrz inwestycji zostaną wykończone wysokiej jakości materiałami.
„W tej części Mokotowa panuje duży niedosyt nowych projektów deweloperskich, a jest to wyjątkowe miejsce, blisko zarówno samego centrum, jak i najpiękniejszych parków Warszawy. Cieszę się, że nasz projekt, dzięki przemyślanej architekturze, idealnie wkomponuje się z zabudowę tej historycznej dzielnicy miasta. Jestem pewny, że wyjątkowość tego projektu przerodzi się również w jego sukces. Już dziś rozpoczynamy sprzedaż apartamentów w La Scali” – komentuje Członek Zarządu Mota-Engil Real Estate Management, Joao Saracho.
W najbliższej okolicy inwestycji La Scala znajduje się mnóstwo punktów usługowych i gastronomicznych. Nie brakuje również miejsc do rekreacji i wypoczynku - park Morskie Oko położony jest zaledwie 100 metrów od inwestycji, a spacer do Łazienek Królewskich zajmuje tylko 10 minut. Ta część Mokotowa jest również bardzo dobrze skomunikowana. Niecałe 100 metrów od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy, a najbliższa stacja metra oddalona jest o kilometr. Natomiast podróż do centrum samochodem to jedyne 5 minut.

Zobacz galerię