Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

22.08.2017

ILUMINO – 1500 M2 usług

Łódzka inwestycja ILUMINO, z prawie 300 mieszkaniami na 16 piętrach, to także mnogość ciekawych ofert dla przedsiębiorców – na chętnych czeka 1500 m2 lokali komercyjnych. Szeroka gama oferty, począwszy od mniejszych powierzchni poniżej 100 m2, aż po przeznaczone dla wymagających najemców pomieszczenia nieco poniżej 500 m2, daje niepowtarzalną szansę na stworzenie świetnie prosperującego biznesu.

Prestiżowy obiekt jakim jest ILUMINO, to najwyższy apartamentowiec w Łodzi z pięknym widokiem na panoramę miasta. Uroku dodaje także zaaranżowana zielona przestrzeń wspólna. Całodobowy monitoring to kolejny atut, który zapewni mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo. Dopełnieniem nowoczesnej architektury i wkomponowanej w zabudowę zabytkowej Resursy Rzemieślniczej jest wspomniana atrakcyjna oferta lokali usługowych i handlowych, dzięki czemu ILUMINO to jedna z ciekawszych lokalizacji na mapie łódzkich inwestycji. 

Lista dostępnych lokali dostępna jest na:

http://mota-engil-re.eu/wyniki-wyszukiwania.php?search_redirect=&category=1&type=1&investment=-1&area_from=&area_to=&rooms_from=&rooms_to=&floor_from=&floor_to=&investment_search=