Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

05.10.2017

Budowa krakowskiej inwestycji FAJNY DOM ukończona – galeria zdjęć

Zakończyła się budowa ostatniego, V etapu inwestycji FAJNY DOM w dzielnicy Czyżyny. Łącznie powstało aż 17 budynków mieszczących ponad 1100 mieszkań, co plasuje osiedle w gronie jednego największych w Krakowie.

Dzięki przemyślanej koncepcji zagospodarowania terenu, budynki mieszkalne stanowią jedynie 25% powierzchni osiedla, a pozostała część została przeznaczona na tereny wspólne, wszechobecną zieleń, elementy małej architektury oraz drogi wewnętrzne i parkingi.

FAJNY DOM stanowi komfortowe i tanie rozwiązanie zarówno dla młodych – rozpoczynających samodzielne życie bądź zakładających rodzinę – jak też dla starszych, pragnących odpocząć od zgiełku centrum miasta. Przyjęta koncepcja zakłada, że wszystko co niezbędne w codziennym życiu, mieszkańcy znajdą na wyciągnięcie ręki – na terenie osiedla znajduje się m. in. przedszkole, boisko sportowe, plac zabaw i tereny rekreacyjne oraz punkty handlowe i usługowe. Po raz pierwszy w Krakowie wdrożono też rozwiązania przyjazne rowerzystom – zewnętrzne kryte miejsca postojowe jak również stanowiska dla rowerów w garażach podziemnych.

Zobacz galerię