Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Aktualności

< Powrót

24.08.2020

Arkona Residence – nowe mieszkania deweloperskie w samym sercu Szczecina

Mota Engil Real Estate jest w trakcie realizacji inwestycji premium Arkona Residence, zlokalizowanej w samym centrum szczecińskiego Starego Miasta. Oferta z pewnością zainteresuje tych, którzy poszukują swojego miejsca do życia w Szczecinie i chcą mieć łatwy dostęp do miejskich atrakcji.

 
 
Arkona Residence – mieszkanie z widokiem na zamek 

Mieszkania w nowej inwestycji Arkona Residence są usytuowane w prestiżowej lokalizacji – na szczecińskim Starym Mieście, w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Zamku Książąt Pomorskich i Bulwarów Szczecińskich, czyli jednej z największych atrakcji miasta. 

Kameralna inwestycja, na którą składają się 62 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 29 do 100 m2 – zaspokoi potrzeby na własne „M” różnych odbiorców. Swoje miejsce znajdą tu zarówno single i młode pary, jak też rodziny z dziećmi. Dla osób zainteresowanych prowadzeniem biznesu w ścisłym centrum Szczecina przewidziano dodatkowo dwa lokale komercyjne.

 

 
Arkona Residence to również dobry adres dla inwestorów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Lokalizacja w odległości około kilometra od stacji kolejowej Szczecin Główny gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne dla aktywnie podróżujących. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią natomiast wygodny dojazd do drogi ekspresowej S3 oraz autostrady A6, którymi można wygodnie dojechać na wybrzeże lub w przeciwnym kierunku – na południe Polski czy też do Berlina.
Dodatkowo lokalizacja w centrum miasta sprawia, że jest to wprost idealne miejsce na otwarcie punktu handlowego, usługowego lub innego typu biznesu w przestrzeniach komercyjnych inwestycji. 
Nowa inwestycja Arkona Residence została zaprojektowana z szacunkiem dla zabytkowego charakteru sąsiadującej zabudowy Starego Miasta. Cały kwartał został dostosowany w celu odtworzenia historycznej linii zabudowań. Zarówno detale elewacyjne, jak również proporcje otworów okiennych nawiązują do już istniejących okolicznych budynków.
Do wykonania elewacji zastosowano wysokiej jakości materiały, w tym płyty z kamienia naturalnego, tynki mineralne oraz elementy aluminiowe i szklane. 
 
 

Dlaczego warto zainwestować w mieszkania premium w Szczecinie?

 
 
Za zakupem mieszkania deweloperskiego w Szczecinie przemawiają następujące korzyści:
wysoki poziom funkcjonalności mieszkań – w pełni rozkładowe i ustawne pomieszczenia stanowią wygodną przestrzeń do życia zarówno dla singli, młodych par, jak też rodzin z dziećmi;
dobrze zaprojektowane i zaaranżowane części wspólne – zapewniające poczucie prywatności i codziennego komfortu, a także podnoszące standard inwestycji jak lobby z concierge oraz wspólny taras na dachu;
świetna lokalizacja – w samym sercu Starego Miasta, nieopodal Zamku Książąt Pomorskich i Bulwarów Szczecińskich, to miejsce atrakcyjne zarówno do życia, jak i prowadzenia bizensu;
komfort miejskiego życia – korzystasz z rozrywek i atrakcji miejskiego życia, które jest na wyciągnięcie ręki; nie tracisz cennego czasu na dojazdy, wszystko masz na miejscu;
dostęp do prężnie rozwijającego się rynku pracy – szczególnie w dobrze opłacanych zawodach przyszłości w sektorze IT (fintech, branża bankowa i ubezpieczeniowa, automotive, digital i usługi skierowane do przedsiębiorstw); Szczecin, z racji swojego położenia i szerokiej bazy specjalistów, realizuje projekty bezpośrednio powiązane z międzynarodowymi koncernami, stwarzając duże szanse na rozwój kariery zawodowej i uzyskanie świetnych zarobków.
 

 

 

Zobacz galerię