Znajdź dom mieszkanie lokal usługowy

Amarelo

Projekt Amarelo obejmuje 87 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 35 do 80 m². Trzy budynki o trzech kondygnacjach mieszkalnych otaczają wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaaranżowaną zielenią oraz placem zabaw dla dzieci.

Dzięki położeniu na osi północ-południe, inwestycja oferuje mieszkania o niezwykle atrakcyjnej ekspozycji. Apartamenty zaprojektowano z możliwością wydzielenia kuchni. Wszystkie kondygnacje budynków są obsługiwane przez wygodne windy. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków.

Ogólnodostępny wewnętrzny dziedziniec stanie się zacisznym i pełnym zieleni miejscem wypoczynku. Jego część będzie zajmował plac zabaw dla dzieci. Z uwagi na potrzeby rodzin z dziećmi, mieszkania na parterze zostały wyposażone w tarasy oraz ogródki. 

Szpalery drzew od strony lokalnej drogi i żywopłoty w pobliżu okien mieszkań na parterze to tylko niektóre ze starannie przemyślanych rozwiązań architektury krajobrazu projektu Amarelo, których celem jest zagwarantowanie Państwu komfortu i poczucia intymności.

KOMÓRKA LOKATORSKA GRATIS do wybranych mieszkań!

  • GOTOWE MIESZKANIA
  • WŁASNOŚĆ GRUNTU
  • Zaciszna lokalizacja 6 km od centrum Wrocławia
    Osiedle Wojszyce, południowa część dzielnicy Krzyki, w odległości 6 km od Dworca Głównego PKP
  • Przyjazna architektura
    Trzy kameralne budynki w ciepłej kolorystyce, wysokie okna, szklane balustrady
  • Zielone ogródki do 130 m2
  • Antresole do 52 m2

 

Pobierz pliki: